וינאה גרין מתמחה בביצוע פרויקטים של קירות ירוקים, גגות ירוקים, ומערכות הידרופוניקה בכל גודל ולפי דרישת הלקוח 

יתרונות מערכות וינאה גרין:

  • כל המערכות מודולריות וניתנות להתאמת גודל לפי דרישת הלקוח
  • זמן הספקה של מערכת כולל הכל יכול להיות קצר מאד (הכל מוצרי מדף גם הצמחים)
  • אין צורך בתשתית מורכבת 
  • בטוח מרטיבות ונזילות

מספר דוגמאות של פרויקטים

נגן וידאו
קיר ירוק בתערוכה באיטליה
מערכת הידרופניקה ל 80 צמחים
דירה בהוד השרון
קיר ירוק בית ספר סביונים רמת גן
קיר ירוק באגרו משוב תל אביב

עולם החקלאות הוא כבר מזמן אינו עולם מיושן, הוא מתפתח במהירות במקביל ובהתאמה להתפתחות העולם הטכנולוגי. ישנן כיום שיטות חדשניות רבות לגידול אורבני של צמחייה, ביניהן גינון הידרופוני – שיטה לגידול צמחים ללא מצע גידול, כאשר הצמחים גדלים במים המכילים נוטריאנטים (דשן ). בשיטה זו, לעומת שיטות מיושנות יותר, הצמחים גדלים במהירות רבה וסובלים פחות ממזיקים מאשר באדמה.

קיר ירוק הוא בעצם צמחייה אנכית אשר בנויה מיחידות המרכיבות יחד מערכת מודולרית אשר ניתנת לשינוי בכל עת. מחיר קיר ירוק יכול להתחיל מכמה מאות שקלים ולהגיע עד אלפי שקלים ומעלה, אך אין ספק שזהו מחיר הוגן ומשתלם יחסית למוצר האיכותי אשר מתקבל, לתפוקה שלו ולזמן השימוש הארוך.

קיר ירוק בשיטת גינון הידרופוני הוא רכישה משתלמת מכמה סיבות – ההרכבה שלו פשוטה, הוא אינו דולף והקיר תמיד ישאר יבש מאחר ויש לו תחתית אשר אוגרת את המים הנוזלים מההשקייה. בנוסף מחיר הקיר כולל ערכה אשר בתוכה כל מה שתצטרכו להרכבת המערכת בביתכם. מספר היחידות בקיר נע בין 4 יחידות ועד 72 יחידות לבחירתכם, תלוי כמובן בגודל הקיר בו תרצו לתלות למקם קיר ירוק בביתכם. גינון הידרופוני עוזר לכל אחד לגדל צמחייה בביתו, ללא קשר לרמת הבנתו בתחום החקלאות וגם אם מעולם לא היה ברשותו עציץ.

לפרטים נוספים על מחיר קיר ירוק וגינון הידרופוני צרו קשר עם וינאה גרין ונשמח לספר לכם יותר.

טופס לקבלת הצעת מחיר