עיצוב גינות

תכנון ועיצוב גינות דורש מאיתנו יצירתיות, מקצועיות והשקעה רבה לאורך כל הדרך. ישנם מעצבים ומתכנני גינות לעיריות, לבתים פרטיים, לבנייני מגורים, לגני אירועים ועוד. תכנון גינות הוא השלב הארוך של התהליך בו אנחנו צריכים לבנות חזון לפי ההסתכלות שלנו על שטח מסוים ולהתחיל לבנות תוכנית שתתאים למתווה בו אנחנו נדרשים לעצב. בשלב התכנון אנחנו צריכים לפנות לספקים ולוודא שיש להם במלאי את מה שאנחנו רוצים ובמידה ואין צריכים לחשוב על שינויים שיתאימו לגינה.

השלב הבא הוא עיצוב גינות והוא השלב בו אנחנו מבצעים בפועל את כל מה שתכננו בשלב הראשון, וממקמים את כל הפריטים שבחרנו והזמנו בשלב התכנון.שלב העיצוב הוא שלב קשה לא פחות כי תוך כדי עבודה אנחנו שמים לב להרבה שינויים שצריכים לקרות ולהתאים אותם מחדש.

חברת וינאה גרין המתמחה בקירות ירוקים יודעת לתכנן לעצב ובעצם לעשות את כל התהליך יחד עם הלקוח משלב התכנון עד שלב הביצוע ברמה הגבוהה ביותר, בסטנדרטים הכי גבוהים, עם הידע והמקצועיות הכי טוב בשוק.

תכנון גינות ועיצוב גינות הוא מאוד קריטי מכיוון שגינה אשר מתוכננת ומעוצבת כמו שצריך היא כזו אשר מנוצל בה היטב כל פיסת שטח אך עם זאת נשאר הרבה מקום פנוי בגינה ותחושת מרחב. גינה שמתוכננת ומעוצבת כמו שצריך היא גינה בה רוצים בני הבית לבלות ולהשקיע מזמנם הפנוי בתחזוק הגינה וטיפוחה, מאחר וגינה דורשת מאתנו את זמן להשקיה, גיזום וכו'.

רוצים להקים גינה חדשה ומתלבטים בנוגע לתכנון גינות ועיצוב גינות? צרו קשר עם חברת וינאה גרין ותקבלו את ההדרכה המלאה והליווי הצמוד עד לגינת החלומות שלכם.