עיצוב גינות גג

בשנים האחרונות עיצוב גינות גג הפך למשהו מאוד נפוץ בקרב הקהל הישראלי, אשר מבינים שיש להם שטח פנוי וכדאי לנצל אותו ולשפר את נראות הגג. 

בעולם תחום זה פופולרי כבר הרבה שנים, והרבה מאוד אנשים בעולם כבר מזמן הבינו את היתרונות של ניצול השטח הפנוי, והחליטו על בניית גינה מעוצבת בגג. בעיקר אם הבניין הוא ישן, גינות מעוצבות בשנייה משפרות את נראותו, ובעלות ערך מוסף רב כמו גידול ירקות, תבלינים ועוד.

כאשר אנחנו מתחילים לחשוב על הרעיון של גינה מעוצבת על הגג אנחנו צריכים לחשוב ולבדוק מספר דברים:  

קודם כל, הכנת השטח הוא נושא מאוד חשוב בבניית גינה מעוצבת לפני שאנחנו הולכים לקנות את הצמחים. אנחנו צריכים לבדוק שיש לנו מקור מים, אם זה בקיץ אז שיש לנו הצללה או שהמיקום יהיה במקום שהשמש היא לא ישירה אליו. אם זה בחורף צריך לחשוב גם על חסימה של הרוח כי רוח חזקה יכולה להפיל את הצמחים.

השלב הבא כאשר ניגשים אל עיצוב גינות גג הוא תיכנון – מה אנחנו רוצים לגדל על הגג, והאם התנאים על הגג מתאימים לצמחים שאנו רוצים לגדל, כמה מים צריכים לתת לכל צמח, האם הוא מתאים לשמש או לצל. לפי הכנת השטח ניתן לדעת מה לחפש ומה מתאים לגינות מעוצבות בגג.                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

וינאה גרין הינה חברה המתמחה בעיצוב גינות גג, בצורה היעילה ביותר, היפה ביותר והמתאימה ביותר לכל גג. צרו קשר עם וינאה גרין עוד היום והצוות שלנו ישמח לספר לכם יותר על עיצוב גינות גג ולבנות יחד איתכם גינה מעוצבת לגג ביתכם.