כלי גינון

רוב האנשים לא מכירים את סוגי כלי הגינון, וכשהגנן מגיע אליהם הביתה עם כל כך הרבה ציוד הם לא מבינים מה הוא עושה, ובאיזה כלי משתמש לאיזו פעולה. אז נעשה לכם סדר קצת ונסביר על כמה כלים מרכזיים, בכדי שאם תחליטו שאתם רוצים לקנות כלי גינון ולעבוד בגינה תדעו קצת על כל כלי.

מזמרה/ מספריים גדולות- מזמרה הוא כלי גינון קטן ותפקידו לגזור ענפים ושיחים שקשה לחתוך עם הידיים, בעוד מספריים גדולות הן כלי גינון לחיתוך של ענפים גדולים על עצים ושיחים שקשה להוריד עם מזמרה. יש להיזהר בשימוש בכלי גינון אלו, במיוחד כאשר עובדים בגינה עם הילדים.

חרמש – כלי גינון אשר עושה הרבה רעש תמיד כשהגנן מגיע. תפקידו להוריד את הקוצים, ליישר את הדשא, ולנקות איזורים גבוהים בגינה.

מפוח – גם הוא עושה רעש חזק נורא, ומוציא אוויר בעוצמה חזקה אשר מפנה את כל העלים סביב העצים למיקום אחד ומשם אוספים לשק ולזבל.

גוזם גדר חיה – עם מסור חד בקצה איתו נורא קל לבצע יישור של גדר לגובה בו אנחנו רוצים שהיא תהיה.

חשוב לציין שכלל כלי הגינון אינם מיועדים לשימוש של ילדים בתור משחק בגינה, ואם כבר החלטתם ללמד אותם אז חובה להשגיח ולראות שהם פועלים בצורה הבטוחה ביותר.

חברת וינאה גרין מתמחה בייעוץ לקניית כלי גינון והתאמת כלי ניגון לכל אדם לפי סוג ואופי הגינה שבביתכם. למידע נוסף אודות כלי גינון אתם מוזמנים לפנות לחברת וינאה גרין, הם יכוונו ויעזרו בבחירת כלי הגינון שילכו איתכם שנים.